HAKKIMIZDA

UZMAN Taşımacılık, kurulduğu 1999 yılından bu yana, teknik standartlara sahip, farklı özelliklerde özmal ve tedarikçi aracından oluşan karayolu nakliye filosu  ve uzman kadrosu ile ülkemizin her yerinden, müşterilerine lojistik hizmetler sunmaktadır.

UZMAN, yüzde yüz yerli sermayeye sahip bir lojistik firması olarak komple ve parsiyel olarak tekstil, perakende, gıda, telekomünikasyon, otomotiv yedek parça, kozmetik sektörleri başta olmak üzere farklı sektörlerin öncü firmalarına yurtiçi karayolunda serbest ve gümrüklü depo dağıtımı, proje taşımacılığı, ev ve ofis taşımacılığı, milk-run, kombine, entegre, intermodal ve soğuk zincir taşımacılığı hizmetlerini sigorta kapsamında sunmaktadır.

Misyonumuz

Yurtiçi lojistik hizmetleri sunan öncü bir firma ve marka olarak 'komple ve parsiyel çözüm' hizmeti sunarken, müşteriye özel hizmet alternatifleri üreterek sektördeki hedeflerini sürekli yükseltmek ve yeni teknoloji fırsatlarını değerlendirmek.

Vizyonumuz

Kaliteli ve eğitilmiş işgücü, yüksek teknoloji araçları ve gelişmiş sistemler kullanıp, lojistikte farklılıklar yaratarak ve sürekli büyüyerek, liderlik konumunu sürdüren bir marka olmak.


Değerlerimiz

Müşteri odaklılık; “Kazan Kazan“ felsefesine uygun olarak müşterinin bugünkü ve gelecekteki beklentilerini algılamak ve karşılamak

Öğrenme ve Gelişim; İyileşme ve değişime yol açacak bilginin edinilmesi ve davranışlarımıza yön vermesi ile sürekli gelişimi sağlamak 

Çalışan Memnuniyeti; Çalışanlarımızın beklentilerini aşarak karşılamak Sosyal İletişimi sağlamak amacıyla; Çalışanlar arasında sosyal paylaşımı arttırmak, karşılıklı saygıyı sağlamak.

Takım Ruhu; Sorunları birlikte çözmek ve başarıları paylaşmak 

Çevreye Ve Topluma Saygı; Süreçlerimizde toplumun beklentilerine ve çevreyi korumaya karşı duyarlı olmak 

Güvenilirlik; Paydaşlara verdiğimiz sözleri tutmak, yalan söylememek, etik değerlere uyum sağlamak 

İşbirliklerini Geliştirme; Hizmet aldığımız tedarikçi, acente, sivil toplum örgütü, vb. işbirlikleri ile "Kazan Kazan" felsefesine uygun olarak çalışmak ve karşılıklı gelişimi sağlamak 

Sorumluluk Alma; Güç işlerde bile, bilgi ve beceri sınırlarını zorlayarak görev almak